Antallakse To Ki Esu
Καλως ήρθατε στο πρώτο Ελληνικό Φόρουμ για ανταλλαγές! Γίνεται μέλος και βάλτε την δική σας αγγελία για κάποιο αντικείμενο που δεν χρειάζεστε ώστε να βρεθείτε με κάτι καινούριο στα χέρια σας!!
Antallakse To Ki Esu
Καλως ήρθατε στο πρώτο Ελληνικό Φόρουμ για ανταλλαγές! Γίνεται μέλος και βάλτε την δική σας αγγελία για κάποιο αντικείμενο που δεν χρειάζεστε ώστε να βρεθείτε με κάτι καινούριο στα χέρια σας!!
Antallakse To Ki Esu
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Antallakse To Ki Esu

Antallakse To Ki Esu
 
ΦόρουμΠόρταλLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Πρόσφατα Θέματα
» Κινητό Ρολόι Smartwatch Με Ελληνικό Μενού και ΣΟΥΠΕΡ ΔΩΡΟ
Τιμωρίες/Ποινές EmptyΤετ Μαρ 17, 2021 11:52 pm από eaggelies

» Σύστημα κεντρικού κλειδώματος αυτοκινήτου με τηλεχειρισμό
Τιμωρίες/Ποινές EmptyΤρι Φεβ 16, 2021 11:40 pm από eaggelies

» Αδιάβροχη Camera 1080P
Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 02, 2021 11:26 pm από eaggelies

» Συσκευή Απόφραξης Υψηλής Πίεσης
Τιμωρίες/Ποινές EmptyΠαρ Νοε 29, 2019 10:05 am από eaggelies

» Επαναγεμιζόμενη συμβατη κάψουλα για καφετιέρες DOLCE GUSTO
Τιμωρίες/Ποινές EmptyΤρι Μαρ 06, 2018 2:10 am από eaggelies

» Ελαστικά Κορδόνια
Τιμωρίες/Ποινές EmptyΤρι Μαρ 06, 2018 2:09 am από eaggelies

» Ανταλλάζω το βιβλίο "Φτερά"
Τιμωρίες/Ποινές EmptyΔευ Φεβ 09, 2015 3:00 pm από albaki

» Ανταλλασω αυτοκολλητα High School Musical 3
Τιμωρίες/Ποινές EmptyΠαρ Ιαν 23, 2015 8:32 pm από agiasofia

» ΜΑΓΝΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ
Τιμωρίες/Ποινές EmptyΤετ Αυγ 13, 2014 10:41 am από StoryOfmyLife

Απρίλιος 2024
ΚυρΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβ
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 27, στις Τετ Μαρ 01, 2023 11:40 pm
Κορυφαίοι συγγραφείς
mR.Geo (348)
Τιμωρίες/Ποινές Vote_lcapΤιμωρίες/Ποινές Voting_barΤιμωρίες/Ποινές Vote_rcap 
~Sadness out of nowhere~ (247)
Τιμωρίες/Ποινές Vote_lcapΤιμωρίες/Ποινές Voting_barΤιμωρίες/Ποινές Vote_rcap 
TiNaKi (60)
Τιμωρίες/Ποινές Vote_lcapΤιμωρίες/Ποινές Voting_barΤιμωρίες/Ποινές Vote_rcap 
Nefeli M. (54)
Τιμωρίες/Ποινές Vote_lcapΤιμωρίες/Ποινές Voting_barΤιμωρίες/Ποινές Vote_rcap 
soul (45)
Τιμωρίες/Ποινές Vote_lcapΤιμωρίες/Ποινές Voting_barΤιμωρίες/Ποινές Vote_rcap 
Fay1765 (44)
Τιμωρίες/Ποινές Vote_lcapΤιμωρίες/Ποινές Voting_barΤιμωρίες/Ποινές Vote_rcap 
Nantia Hale_Biers (43)
Τιμωρίες/Ποινές Vote_lcapΤιμωρίες/Ποινές Voting_barΤιμωρίες/Ποινές Vote_rcap 
Werewolf (39)
Τιμωρίες/Ποινές Vote_lcapΤιμωρίες/Ποινές Voting_barΤιμωρίες/Ποινές Vote_rcap 
dodorito (27)
Τιμωρίες/Ποινές Vote_lcapΤιμωρίες/Ποινές Voting_barΤιμωρίες/Ποινές Vote_rcap 
LadyTaniaXd (27)
Τιμωρίες/Ποινές Vote_lcapΤιμωρίες/Ποινές Voting_barΤιμωρίες/Ποινές Vote_rcap 

 

 Τιμωρίες/Ποινές

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
~Sadness out of nowhere~
Admin
~Sadness out of nowhere~


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010
Ηλικία : 27

Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΤρι Ιαν 04, 2011 5:55 pm

Εδώ θα σημειόνονται η Τιμωρίες και οι ποινές των μελών

Πραγματικά δεν περίμενα να φτάσουμε σε τέτοι σημείο που να χρειαστεί να ανοίξουμε τέτιο τόπικ και να βάζουμε ποινές σε μέλη Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΤετ Ιαν 12, 2011 11:55 pm

.o xρηστης mR.Geo επειτα απο συζητηση με την διαχειρηση παιρνει 1 μηνα ban γιατι ακυρωσε πανω απο 2 αγγελιες και εκνευρισε μελος με αποτελεσμα να γινουν παραπονα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mR.Geo2
Επισκέπτης




Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 1:14 pm

Βρε, καλά μου παιδάκια! Πουλάκια μουυυ!
Ποιές ήταν οι "πάνω από 3 αγγελίες" που ακύρωσα; Γιατί θα σκάσω; Η μία ήταν το Vampire Academy... η άλλες;
Και ποιά μέλη έκανα πάραπονα;;;! Έχω δικαίωμα να ξέρω! :)
Εκτός αν δεν έχουν τα κότσια να έρθουν και να μου πούν έχω αυτό κι αυτό το πρόβλημα μαζί σου, να ξέρεις θα αναφερθώ στη διαχείριση;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 3:26 pm

οσο για το ατομο δεν μου επιρεπει να πω γιατι δεν το επιθυμει να δωσει το ονομα....οι αγγελιες...αυτη με το vampire academy,ηταν ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!δεν επρεπε καν να ανοιξεις αγγελια...ετσι και αλλιως το ειχες πει οτι δεν τα ανταλαζεις με τιποτα αυτα τα βιβλια...απορω γιατι ανοιξες τοπικ αφου δεν ειχες σκοπο να τα δωσεις...μετα εμενα,,καλα εμενα παει στο διαολο δεν με πειραξε που το ακυρωσες καταλαβαινω τους λογους,,μετα δεχτηκα και απο αλλο μελος που δεν θελει να πω ονομα οτι ακυρωσες αγγελια και πως το αντιμηλησεςεπειτα αντιμηλας πολλυ και το ξερεις Γιωργο No γιατι πουλι μου? Neutral μεινε ησυχος στο ξαναειπα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Sadness out of nowhere~
Admin
~Sadness out of nowhere~


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010
Ηλικία : 27

Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 3:38 pm

Γιωργο μου, σε ειχα προηδοποιησει απο την αρχη, σου το χα πει οτι θα υπαρξουν συνεπειες, αλλα δεν με άκουσες, οποτε...

Ετσι θ μαθεις και δεν θα το ξανακανεις,
ναι γιαβρι μου? smouts
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mR.Geo2
Επισκέπτης




Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 6:54 pm

Με πήρε τηλέφωνο η Σούλα (αφού της την είπα κανονικά pale) και μου είπε να με βάλeις το μπαν μια βδομάδα. Μείων 3 μέρες ποθ πέρασαν; 4 μέρες!
Κι εσένα κουκλί μου δεν σε ακύρωσα. Απλά σε έχω στην αναμονή. Στο είχα πει πως θα περιμένεις πολύ για το κινητό! Επίσης έπρεπε να εξετάσει το ότι της αντιμιλησα, γιατί πότε της αντιμίλησα; Δεν μπορεί να λέει πως της αντιμίλησα και να μην θέλει να αποκαλυφθεί! Δηλαδή έλεος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 6:58 pm

επιβαρυνεις την θεση σου ομως μπαινοντας σαν επισκεπτης!!α και για την θεση του designer...ξεχνα το!!!!! Evil or Very Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Sadness out of nowhere~
Admin
~Sadness out of nowhere~


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010
Ηλικία : 27

Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 7:00 pm

Το Θεμα ΛΗΓΕΙ ΕΔΩ.

Αν δεν θελει να αποκαλυφθει, ειναι δικαιομα της.

Δευτερον, Και μονο που λες οτι τα εψαλες επιδει κριναμε οτι θες μπαν, με κανεις να θελω να σου ξαναβαλω μπαν Evil or Very Mad

Δηλαδη, τι νομιζεις, οτι θα παρεις τηλ καπιον απο τους αντμιν και θα αρχισεις να λες λες λες?

Αν εχεις κριθει οτι πρεπει να παρεις ενα μπαν το καλυτερο ειναι να πεις σορρυ και δεν θα το ξανακανω κι οχι να αρχισεις τα τηλεφωνα και τους εξαψαλμους. pc broken

Και αφου εχεις Μπαν, απαγορευεται να μπενεις στο φορουμ, ήτε ως μελος ήτε ως επισκεπτης Mad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mR.Geo2
Επισκέπτης




Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 7:07 pm

Πφ, μια πρόταση έκανα και την έκανα για άλλο φόρουμ -.-
Επ....! Δε λέει πουθενά πως δεν μπορεί να μπαίνει ο μπαναρισμένος ως επισκέπτης! Αφού οι επισκέπτες επιτρέπεται να μπαίνουν!
Να με βάλεις τις τέσσερες μέρες!! Τότε θα σταματήσω εδπειδή μου το ζητάς
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Sadness out of nowhere~
Admin
~Sadness out of nowhere~


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010
Ηλικία : 27

Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 7:11 pm

Ο μπαναρισμενος μπαναριζεται για να μην μπενει στο φορουμ, οχι για να μπενει στο φορουμ με διαφορετικη μορφη angry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mR.Geo2
Επισκέπτης




Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 7:18 pm

Η συμμετοχή σ' αυτή την Δ.Συζήτηση σας έχει
απαγορευθεί
Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή για περισσότερες
πληροφορίες
Μέχρι 11/02/2011
Για την ακόλουθη αιτία: Γιατι ακυρωσε
πανω απο 2 αγγελιες και εγιναν παραπονα απο αλλο μελος για απρεπης
συμπεριφορα.


Πάνω από δυο; Ποιές;;;;;
Απρεπής συμπεριφορά; Το τι είπα μπορώ να το μάθω;




Επιπλέον: πήρα τηλέφωνο τη Σούλα αλλά δεν της είπα τίποτα γιατί ντράπηκα! ήθελα να τη ρωτήσω με ποιο  κριτήριο σας διαλέγει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Sadness out of nowhere~
Admin
~Sadness out of nowhere~


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010
Ηλικία : 27

Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 7:25 pm

Α, αμα θες να πεις οτι δεν κανουμε και καλη δουλεια, πες το, ετσι για να το καταλαβω, κι ολας. διοτι εγω προσοπικα ειμαι μελος σε αυτο το φορουμ απο πριν γινει φορουμ για ανταλαγες, και έχω κάνει ότι πιο πολά γίνεται, emoticons, θέματα, ιδέες κ.τ.λ.π. Αντε γιατι Γιώργο δεν θα την βγάλουμε καθαρή εμείς οι δύο έτσι...
Σου ζητήθικε κάτι, αν συνεχίσεις να μην το ακούς... το δεν ξερω κι εγω τι να γεινει, σου το ειπαμε μια, δυο, τρεις χιλιες δεκατρεις πριν φτασουμε στο σημειο να ανοιξουμε αυτο το τοπικ, και τελικα να το εγγενιασεις.
Κανώνισε, γιατι εχω αρχίσει να βγένω έξω απο τα ρούχα μου, και πραγματικα δεν θελεις να ξέρεις πως κάνω όταν θυμώνω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 7:54 pm

λοιπον ετσι και το συνεχισεις Γιωργο θα φας οριστηκο Μπαν!!!!! so angry so angry so angry οταν αντιμηλησες εμενα στις αρχες ακομα δεν ανεφερα κατι σε κανεναν!!!!τα κραταω ομως αυτα!!!και προσεξε γιατι ειμαι ΠΟΛΛΥΥΥΥΥΥ μεγαλυτερη σου και κανονικα η μανα σου θα επρεπε να σε εμαθε να σεβεσε τους μεγαλυτερους!!!και οσο αναφορα την Σουλα θα το ειχε συζητησει μαζι μας και δεν πιστευω οτι σου ειπε να μικρυνει το μπαν γιατι αυτα ειναι ψεμετα δικα σου!να ερθει να το συζητησει και με εμας..εχω κουραστει με εσενα οσο εισαι στο φορουμ και ολο δημιουργεις προβληματα!τωρα μην καθεσε και και ψαχνεσε αν οι αγγελιες ηταν 2 η 3 η 10013 γιατι επιβαρυνεις την θεση σου!και μονο το αντημηλησες σε αντμιν και καταφερες να κανεις μελος να μας κανει παραπονα για την συμπερηφορα σου φτανει!!μπαινεις σε τοπικς με ανατλαγες,ταζεις πραγματα και στο τελος δεν κανεις τιποτα!!και οσο αναφορα για το designer για αυτοτ ο φορουμ ηθελες και μην μου λες εμενα εξυπναδες τωρα που ηρθες σε δυσκολη θεση!στο αλλο το φορυμ ξερεις ΠΟΛΛΥ καλα οτι δεν ειμαι υπευθηνη εγω καμαρι μου...το θεμα ληγει εδω,δεν ξαναμπαινεις ως επισκεπτης και αν η σουλα θελει να μικρυνει το μπαν σου να μας το πει η ιδια αλλιως δεν μικρυνω τιποτα!!! Mad
P.S. αν θες να μας πεις οτι δεν κανουμε καλα την δουλεια μας να βαζαμε εσενα να γινοταν εδω μεσα του Κουτρουλη ο γαμος!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Sadness out of nowhere~
Admin
~Sadness out of nowhere~


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010
Ηλικία : 27

Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΣαβ Ιαν 15, 2011 8:00 pm

Και σε εμενα αντιμηλουσες ΟΛΗ την ωρα και εφτασα μεχρι και σε σημειο να μην σου μιλαω για εναν μηνα για να ησυχασω.

ΛΟΙΠΟΝ, ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΧΟΝΟΜΟ, εχεις φαει μπαν, αποδεξου το και μην κανεις χειροτερη την κατασταση σου. ΤΕΛΟΣ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΤετ Ιαν 26, 2011 3:29 pm

Λοιπόν.. Επειδή έλειπα τόσες μέρες δεν μπορούσα να μπω στο φόρουμ κα να δω τι γίνετε.. Με πήρε τηλ. ο Γιώργος και μου είπε τι συνέβει. Οφείλω να ομολογήσω πως και εμένα με εκνεύρισε το ότι ακύρωσε την αγγελία του και σκόπευα να το ρίξω μπαν για 2-3 μερούλες αλλά δεν το έκανα. Από τότε όμως δεν έχει ακυρώσει άλλη αγγελία ή τουλάχιστον που να έχει πέσει στην αντίληψη μου. Μπορεί ναι μεν να μην της ολοκληρώνε και να ανοίγε νέες αλλά δεν τις ακυρώνει. Γα αυτό από εδώ και στο εξής θα μπορεί να ανοίγε μέχρι 10 αγγελίες τον μήνα και φόσον ολοκληρωθεί κάποια τότε μπορεί να ανοίξει άλλη. Σχετικά με το άτομο που έκανε παράπονα, δεν γνωρίζω, αλλά προφανώς για να τα 'έκανε σημαίνει πως το εκνέυρισες Γιώργο και σε αυτό είσαι πολύ καλός! Σχετικά με το μπαν νομίζω πως θα ήταν πιο δίκαιο να του αφαιρέσουμε μια εβδομάδα-7 ημέρες μόνο και μόνο για την κατηγορία που έγινε πως έχει ακυρώσει πάνω από 2.

Δηλαδή, αντί για 11/02/2011 θα φύγει το μπαν στις 04/02/2011

Αν κορίτσια διαφωνείτε μαζί μου πείτε το..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Sadness out of nowhere~
Admin
~Sadness out of nowhere~


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010
Ηλικία : 27

Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΠεμ Ιαν 27, 2011 6:23 pm

Εγω συμφωνω... (και Ναι εχει ακυρωσει πανω απο δυο αλλα ειναι πολυ καλος στα ψεματα -.- )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΠεμ Ιαν 27, 2011 9:05 pm

ποιά ήταν η άλλη που ακύρωσε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Sadness out of nowhere~
Admin
~Sadness out of nowhere~


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2010
Ηλικία : 27

Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΠεμ Ιαν 27, 2011 11:06 pm

με το mp4 (του και καλα ξαδερφου του... )

και με κατι βιβλια με την ναντια (αυτο να σου πω την αληθεια δεν το πολυξερω, την Ναντια ρωτα 8) )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
????????
Επισκέπτης




Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΠεμ Ιαν 27, 2011 11:10 pm

oκ τότε..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nantia Hale_Biers
Admin
Nantia Hale_Biers


Αριθμός μηνυμάτων : 43
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2011
Ηλικία : 29
Τόπος : L.A.

Τιμωρίες/Ποινές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Τιμωρίες/Ποινές   Τιμωρίες/Ποινές EmptyΤρι Μάης 31, 2011 7:30 pm

Ο χρηστης mR.Geo παιρνει οριστικο ban...γιατι χρωσταει πραγματα σε 2 μελη εδω και 3 μηνες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Τιμωρίες/Ποινές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Antallakse To Ki Esu :: Πίνακας Ανακοινώσεων-
Μετάβαση σε: